Losowe zdjęcia


 
 
 

O mnie

Andrzej Nowak,
Gdy się czegoś podejmuję, coś mnie pasjonuje, poświęcam się temu w całości. Tak było w sporcie, głównie kulturystyce. Pierwszy raz hantle oderwałem od ziemi mając około 13 lat, do dn. dzisiejszego nie zapomniałem jak się je podnosi, choć obecnie więcej czasu poświęcam fotografii. Uwielbiam przyrodę, wsłuchiwać się w jej tętno, obserwować jak funkcjonuje. To co czuję z nią obcując staram się przenieść na foto obrazy. Myślę, że w tych obrazach jest cząstka mojej duszy. Lubię również obserwować ludzi, fotografować codzienne nasze życie, zatrzymywać w obiektywie radość, trud dnia codziennego i wszystko to, co życie ze sobą niesie. Wspomnę jeszcze, że od jakiegoś czasu realizuję się w fotografii ślubnej, rodzinnych uroczystościach i wszędzie tam, gdzie warto zatrzymać umykające, tak ważne dla nas chwile, byśmy mogli do nich wrócić, gdy tylko tego zapragniemy. Wielkim zaszczytem jest dla mnie uczestnictwo w podniosłych dla was chwilach, możliwość fotografowania waszej radości, wzruszeń, serdeczności i gestów bliskich wam osób, radości płynącej ze wspólnego biesiadowania. Te wyjątkowe wasze wspólne chwile są również i dla mnie czymś wyjątkowym. Zapraszam

Partnerzy

Oferta

FOTOGRAFIA LUBNA: przygotowania, ceremonia lubna, przyjcie, plener ( plener tego samego dnia lub w innym terminie - do ustalenia )

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURA oraz KRAJOBRAZ - NATURA

FOTOGRAFIA REKLAMOWA: flota samochodowa, placwki firmowe, siedziby firm, obiekty magazynowe dla celw katalogowo - reklamowych, fotografia produktu handlowego.

REPORTA Z IMPREZ:
imprezy firmowe, imprezy plenerowe, wydarzenia sportowe, wszelakie uroczystoci, imprezy rodzinne, imprezy towarzyskie.

FOTOGRAFIA INDUSTRIALNA

FOTOGRAFIA DOKUMENTALNA

SERDECZNIE ZAPRASZAM

+48504220414

© Andrzej Nowak